Zrnková káva - rozvoz po Praze

Objednáte si zrnkovou - my ji upražíme a rovnou rozvážíme. Čerstvost je u nás nade vše. U nás se nikdy nepraží na sklad, nemáme žádné zásoby. Káva se praží každý pracovní den až podle vašich objednávek. To také můžete zkontrolovat na našem maloobchodním či velkoobchodním balení. Každé má přesné datum pražení. Nejsme ani Rohlík, ani Košík, neprodáváme žádné populární supermaketové značky. U kávy nepospícháme. Na dobrou, pro vás praženou kávu je dobré si počkat a objednávat včas. žádné honem, honem. Nemáme ani nejlepší cenu, zato ale máme nejlepší kvalitu. A proto také naši zrnkovou kávu neseženete v dalších běžných obchodec,  večerkách Vietnamců a ani v marketech. Naše káva se pije v dobrých kavárnách, v kvalitních restauracích, ve firmách, kde kávě rozumějí. Ano, dá se také koupit přímo v naší vlastní prodejně v centru Prahy. Jedině čerstvé pražení vám umožní ochutnat kávu v jejím plném znění. Poznejte všechny naše druhy, všechny naše chutě. Ucítíte třeba kokos, oříšky, čokoládu, čaj, či rozinky. Takovou kávu pro vás rádi po Praze rozvážíme

A jaká se u nás nejvíce cení?? Zrnková káva. Plná chuť, vysoká kréma, pevná struktura, střední obsah kofeinu, ideální pro přípravu macchiata, cappuccia. Káva pro espressa a kávovary v celé Praze. S každým čerstvě upraženým zrnkem myslíme na to, aby se do vašeho obýváku, na váš pracovní stůl dostala jen ta nejlahodnější a nejčerstvější káva.

Káva je jedním z nejoblíbenějším nápojům na světě. Díky obsahu kofeinu patří mezi ověřené životabudiče a mnoho lidí si bez ní nedokáže představit svůj pracovní den. A proto jsme tady. Ještě že existují zákazníci, firmy a jejich zaměstnanci, kteří ocení, když jim čerstvě uprařenou kávu někdo donese až pod nos a oni nemuseli vstávat od rozdělané práce.
 
Vlastníte restauraci, bar, cukrárnu, stánek či jinou provozovnu? Chcete svou činnost rozšířit o prodej špičkové kávy? Chystáte svatbu, recepci, rodinnou oslavu, grilování nebo třeba firemní party? Pak jste tady správně. Máme speciální program pro rozvoz naší kávy. V případě dlouhodobého zájmu vám můžeme dodávat každý týden jiný druh kávy, kávu z jiné země. Tím s námi zažijete opravdu něco jiného, než to pití z tradičních automatů, kávy na benzínkách, ve špatných kavárnách kavárnách, kde připravují pořád stejný druh kávy. Máš způsob prodeje a rozvozu kávy po Praze začíná být velmi TRENDY.

Pražírna kávy připraví vše i pro podnikatele z oblasti HORECA. Nabízíme náš kávový sortiment i za výhodné velkoobchodní ceny. Naší další činností nené poskytování služeb v oblasti pronájmu a prodeje kávovarů, mlýnků, my prosím jen rozvážíme. Ale v případě zajímavých odběrů můžeme všem vše potřebné smluvně zajistit. Umíme poradit jak všem v pražských restauracích, barech, v kavárnách, tak i vám doma u televizních obrazovek. Součástí služby rozvoz kávy je je i odborné poradenství, školení v oblasti kávové techniky a přípravy kávových nápojů.