Chatka krabí maso rozvo Praha

Prodej kamčatského kraba ve skle i v plechu v centru Praha 1, jsme v domě U Topičů, Národní č 9, dobrá cena a skvělá kvalita čeká i na vás.

Kraba chatku kup zde

Krabí maso patří u milovníků vína bez alkoholu k uznávaným delikatesám.Tento krab, který je vyloven z ledové vody na Beringově pobřeží, nabízí nejlepší kvalitu a chuť krabího masa. Je to pochoutka králů, jemné kousky masa.
 
Kamčatský (královský) krab má velmi chutné a jemné maso srovnatelné s humřím, velmi ceněné labužníky. Čistá hmotnost masa: 150 g.
 
CHATKA je unikátní výrobek, připravený výhradně z vynikajícího Kamčatského kraba
 
 (Kamchatka King Crab - Pralithodes camtschaticus). T
 
Složení: kamčatský krab 100% (Paralithodes Camchatiucus) , 15% masa z noh kraba, 85% kousky masa z těla kraba, pitná voda, jedla sůl.
 
Informace byly převzaty z etikety výrobku nebo od výrobce. Alergeny zvýrazněny.
 
Podmínky skladování: uchovávat při teplotách od 0 do +25°C.
 
Maso kamčatského kraba má malý kalorický obsah (85 Kcal / 100g), je nízkotučný (1,2 /100g). Má velký obsah vitamínů, je bohatý na bílkovinu (17%), železo, hořčík, vápník, a vitamíny skupiny B. Země původu: Rusko. Skladem nebo ihned na prodejně k odběru ihned. tak se u nás pro něj zastavte


Jsme obchod, kde najdete to, co vám chutná. Když se ke skvělému vínu bez alkoholu přidá vynikající krabí masíčko, tak se vám zážitky nesčítají, ale násobí. U nás najdete dlouhý seznam příležitostí, oblíbené pochutiny, lahůdky, speciality, delikatesy, dobrůtky, zákusky, vše na co máte ihned chuť, co vás uspokojí doma i v zaměstnání, co navnadí chuťové buňky a potěší na party a oslavě.  Tak když na vás přijde chuť přikousnout něco dobrého k vínu, u nás na prodejně podle Gusta obchod si vždy vyberete. Chatka krabí maso po celý rok v prodeji, velmi chutné a jemné maso srovnatelné s humřím, velmi ceněné labužníky nejenom u nás v Praze. Ochutnejte i vy delikatesu ze 100% masa kamčatského kraba! Je zdravá, nízkotučná, má velký obsah vitamínů a je bohatá na bílkoviny, železo, hořčík, vápník, a vitamíny skupiny B. Rozvoz podle dohody předem

 

Kontaktujte nás